G-6GPG37Q3ZM G-6GPG37Q3ZM
top of page

CO PRO VÁS VŠECHNO UDĚLÁME?

V rámci naší odměny?

Jako odměnu za to, že si nás vyberete, nabízíme služby týmu zkušených realitních makléřů. Předtím, než začneme spolupracovat, potřebujeme od vás základní informace o vaší nemovitosti, jako jsou adresa, velikost, typ vlastnictví, druh nemovitosti, její právní stav, evidenční list a průkaz energetické náročnosti (PENB).

Tyto údaje potřebujeme, abychom mohli určit tržní hodnotu vaší nemovitosti, což je důležité pro nastavení strategie prodeje nebo pronájmu. Tržní hodnota nám také pomáhá zjistit, jaké máme možnosti spolupráce a jakou hodnotu bude mít nemovitost pro banky.

Společně s makléřem si domluvíte, jak bude vaše spolupráce vypadat. Po podepsání smlouvy o spolupráci se můžete těšit na profesionální prezentaci vaší nemovitosti, která zahrnuje fotky od profesionálního fotografa, videoprohlídku nebo 3D prezentaci.

Vaši nemovitost poté inzerujeme na různých platformách, jako jsou realitní weby, sociální sítě (Facebook, Instagram) a YouTube.

 

Do marketingu a propagace investujeme z našich prostředků, což nám pomáhá najít vhodného kupce.

Když se najde zájemce, připravíme všechny potřebné smlouvy (nájemní, kupní, smlouvu o úschově) podle typu obchodu. Celý proces vám pomůžeme bezpečně a odborně zvládnout.

Next Reality Expert.jpg

POTVRZENÁ SPOLUPRÁCE

To na čem se domluvíme si taky písemně potvrdíme. Každá nemovitosti má svého kupce.

Ano bez smlouvy nedokážeme pro Vás pracovat. Každý klient má tak jistotu, že to co říkáme a prezentujeme máme i potvrzené s našimi klienty. Vlastně i díky novému realitnímu zákonu  už to ani nejde.
Smlouva je prostě důležitá a díky ní víme jak budeme pracovat, kolik Vás to bude stát, jak dlouho bude trvat a co pro Vás budeme dělat.

PROVIZE

Prodej nebo pronájem?

V případě prodeje pracujeme za odměnu ve výši 3 – 6 % + 21% DPH z hodnoty kupní ceny nemovitosti, pokud se s realitním makléřem nedomluvíte jinak. Je to vždy dle náročnosti, investic a propagací obchodního případu. Odměnu nikdy neplatíte dopředu, je splatná až když je celý obchodní případ dokončen.

V případě pronájmu pracujeme za jeden měsíční nájem + 21% DPH a tuto odměnu platí budoucí nájemce. Pokud se realitní makléř domluví s majitelem jinak, má tedy nájemce možnost neplatit odměnu za zprostředkování.

Naše odměny jsou vždy popsány ve smlouvách o spolupráci a vždy jsou tak konečné. Žádné další poplatky zde nejsou.

E00B2702r1.jpg

MARKETING A PROPAGACE

Realitní inzertní servery nestačí!

Realitní inzertní servery nestačí!

Přesně tak, v dnešní době pouhá inzerce na realitních serverech není to co dělá makléře špičkovým. Každý makléř s Vámi nastaví strategii prodeje nebo pronájmu a vymyslí ten správný plán!


Co od nás můžete očekávat je:​

  • profesionální foto

  • videoprohlídka

  • homestaging

  • vizualizace

  • 3D prohlídka

  • 3D dispoziční plánek

  • úklidové a zahradní služby

  • placená propagace na Facebooku a Instagramu

  • propagace na Youtube 

  • webová stránka nemovitosti​

Modern Kitchen
Untitled.png

CHCI S VÁMI SPOLUPRACOVAT

Zanechte nám Vaší zprávu a případně krátké informace co pro Vás můžeme udělat.

Děkujeme za odeslání!

bottom of page
G-6GPG37Q3ZM