G-6GPG37Q3ZM G-6GPG37Q3ZM
top of page
Vyhledat
  • expert72

Moderní bydlení na dosah přírody

Právě jsme spustili prodej developerského projektu Bakovská Rezidence. Tento projekt nás velmi nadchl, nejen svým provedením ale i umístěním. Bakov nad Jizerou se nachází 30-40min od Prahy či Liberce po dálnici D10. Celkem zde je 46 bytů a dva nebytové prostory. Developer myslel na budoucnost a nechal v projektu připravit i rychlonabíječku pro elektromobily.


Domy se nachází vedle volnočasového areálu, který je umístěn na začátku Bakova. V tomto areálu je nespočet možností jak trávit svůj volný čas. Můžete sem vzít své děti a jít na prolejzky, vzít brusle a nebo prostě relaxovat.


Velkou přidanou hodnotou je vysoký standard provedení. Každá jednotka má své vyhrazené parkovací stání a sklep. Vybrané byty v přízemí mají předzahrádky až 70m2! Nebo pokud zvažujete investici najdete zde krásné 1kk s předzahrádkou 30m2 na jižní stranu. To je celkem pecka!


Oceníte veškerou občanskou vybavenost v místě jako je zdravotní středisko, mateřská a základní škola, obchody, veterinární klinika, pošta, ochotnické divadlo nebo knihovna.

Bakov nad Jizerou má pestré možnosti sportovního vyžití. Je to brána do Českého Ráje a Máchova kraje. Máte zde spoustu možností pěší turistiky a cyklostezek.

Svou polohou a umístěním se snadno dostanete do Mladé Boleslavi za 8min., do Prahy za 30-40min., do Liberce za 25min nebo do Českého Ráje. Autem sjedete z dálnice D10 exitem 52. Zároveň můžete využít vlak nebo autobus.

Více se dozvíte ve videu níže.
6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page
G-6GPG37Q3ZM