G-6GPG37Q3ZM G-6GPG37Q3ZM
top of page
Wooden Windows

CHCI PRONAJMOUT

Potřebujete pronajmout byt? Nebo kanceláře?

Pokud jste majitel nebo zástupce majitele, dokážeme pro Vás vyhledat a zajistit ty správné nájemce. Než spolu začneme spolupracovat, makléř si připraví aktuální tržní odhad na nájem či podnájem Vaší nemovitosti. Proto je nezbytně nutné, abyste makléře informovali o veškerých náležitostech ohledně nemovitosti.

Makléř po společné schůzce zajistí prezentaci Vaší nemovitosti na inzertních serverech, v tištěné publikaci či případně vyvěsí plachtu na dostupných místech.

Pro průhlednou spolupráci uzavřete s makléřem zprostředkovatelskou smlouvu či souhlas s umístěním do inzerce. Na základě tohoto dokumentu můžeme pro Vás pracovat, tak ja k je uvedeno v zákoně a zároveň vybrat správného nájemce.

Jakmile najdeme správného nájemce dle Vaších specifikací, uzavřeme s ním rezervační dohodu a připravíme nájemní či podnájemní smlouvu. 


Makléři Next Reality EXPERT prověřují v registrech všechny klienty se kterými máme uzavřenou rezervační dohodu, tak aby majitel byl spokojen a věděl, že nájemce má peníze na měsíční nájem.

Nájemní či podnájemní smlouvu uzavíráme vždy na dobu určitou, minimálně na 1 rok s možností prodloužení. Samozřejmostí je jistota (kauce) ve výši jednoho měsíčního nájmu. V případě že se jedná o právnickou osobu, lze sjednat i dobu neurčitou s výpovědní lhůtou tři měsíce.

Návrh smlouvy pak rozešleme všem stranám a čekáme na případně doplnění nebo připomínky. Makléř se stará o chod celého obchodu a zároveň koriguje jednání s nimi.

Po uzavření nájemní smlouvy většinou nájemce platí nájemné a kauci v hotovosti, v jiných případech převodem. Pokud je uzavřená smlouva, makléř předá nemovitost na základě předávacího protokolu nájemcům či podnájemcům.

Chci pronajmout: Renting
bottom of page
G-6GPG37Q3ZM