G-6GPG37Q3ZM G-6GPG37Q3ZM
top of page

CHCI PRONAJMOUT

Potřebujete pronajmout byt? Nebo kanceláře?

Pokud vlastníte nemovitost a hledáte někoho, kdo by v ní bydlel, můžeme vám pomoci najít vhodné nájemníky. Než začneme spolupracovat, náš makléř zjistí, kolik by měl nájem nebo podnájem stát. Je důležité, aby jste nám řekli všechno, co o nemovitosti víte.

Aby vše bylo jasné a podle pravidel, podepíšete s makléřem smlouvu, která nám umožní začít pro vás pracovat a vybrat nejlepšího nájemníka podle zákona. Jakmile najdeme nájemníka, který vyhovuje vašim požadavkům, domluvíme s ním podmínky a připravíme nájemní smlouvu.

Naše  firma Next Reality EXPERT kontroluje všechny potenciální nájemce v různých registrech. Tak abyste měli jistotu. Smlouvu připravujeme vždycky jen na určitou dobu, minimálně na rok, ale je možné ji prodloužit. Je normální, že nájemník zaplatí kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. 

Pak smlouvu pošleme všem zúčastněným k připomínkám nebo doplnění. Makléř se stará o všechno potřebné a jedná s nájemníky. Po podepsání smlouvy nájemník obvykle platí nájem a kauci buď hotově nebo převodem. Když je vše hotovo, makléř předá nemovitost nájemníkovi podle dohody.

bottom of page
G-6GPG37Q3ZM