G-6GPG37Q3ZM G-6GPG37Q3ZM
top of page

Pro developery

Příprava projektu

Je důležité, aby se vám to ekonomicky vyplatilo. Nejprve zjistíme, jaký je zájem o byty v této oblasti. Poté odhadneme ceny bytů. Jakmile budeme vědět, za kolik byty prodáme, připravíme kompletní marketing a plán celého projektu, včetně webových stránek. Zabývat se budeme vším, od smluv po logo a reklamu

Develop.png

Vizualizace a homestaging

Aby si naši klienti mohli lépe představit, jak bude jejich budoucí projekt vypadat, můžeme jim ukázat vizualizace a plány projektu, včetně podrobností o jednotlivých bytech, které pro Vás připravíme. Jakmile to bude možné, pozveme si také designéra a odborníka na homestagingí, kteří pomohou ukázat byt tak, aby působil co nejvíce přívětivě a útulně. Díky tomu si klientii budou moci lépe představit, jaké to bude, když se tam nastěhují a jak může vypadat jejich nový domov.

F37B0517-HDR.jpg

Klientské změny

Musíme také myslet na to, co chtějí naši klienti, pokud budou potřebovat něco změnit. Proto spolupracujeme s firmami, které se specializují na péči o klienty a klientské změny. Díky tomu budete mít více času na svou práci a možná díky změnám, které klienti chtějí, si i vyděláte víc peněz.

F37B0503-HDR.jpg

Máme hodně zkušeností s přípravou a následným prodejem bytů v developerských projektech a teď hledáme další skvělý projekt, který bychom mohli nabídnout našim klientům! Pracovali jsme na projektu jako je Bakovská rezidence (www.bakovskarezidence.cz) a rádi bychom nabídli naše služby i vašemu projektu.

  1. Představte si, že váš developerský projekt se prodává rychleji, než stihnete říct "hotovo" - Naše zkušenosti a úspěchy s projekty jako Bakovská rezidence jsou důkazem, že umíme nejen přilákat správné kupce, ale také urychlit celý prodejní proces. Zapomeňte na dlouhé měsíce čekání na první zájemce. S námi se váš projekt stane novým domovem pro mnohé, a to dříve, než si dokážete představit.

  2. Vaše nemovitosti se promění v domovy plné života, ještě předtím, než se nastěhují první obyvatelé - Díky našim profesionálním službám vizualizace a homestagingu se potenciální kupci nejen zamilují do vašeho projektu na první pohled, ale také si budou moci představit svůj nový život v těchto prostorách. Je to jako kouzlo, které přetváří chladné místnosti na teplé a přívětivé domovy.

  3. Zapomeňte na bolest hlavy z klientských změn a nekonečného papírování - Víme, že každý zákazník má specifické požadavky a přání. Naše spolupráce s odborníky na klientské změny a týmem právníků zajistí, že vše půjde hladce a bez zbytečných komplikací. My se postaráme o vše, aby vaše práce byla co nejefektivnější a vaši klienti plně spokojení.

  4. Nechte financování na nás a sledujte, jak vaše projekty rostou - Díky předem dojednaným podmínkám s bankami a našemu týmu financovních odborníků bude financování vašeho projektu hračka. Vaši klienti získají výhodné úvěry snadno a rychle, což znamená rychlejší prodej a vyšší spokojenost na obou stranách.

  5. Prodej vašeho projektu začíná prvním dojmem - Naši makléři nejsou jen obyčejní prodejci; jsou to vypravěči příběhů, kteří umí vytvořit silný první dojem a ukázat potenciálním kupcům, proč je váš projekt ten pravý. S námi se každá prohlídka promění v nezapomenutelný zážitek, který přesvědčí a zaujme.

Pokud uvažujete o tom, že bychom spolupracovali, zavolejte nám a nebo  pošlete email. Když se osobně setkáme, můžeme si o tom více povědět a případně upravit spolupráci tak, abyste byli spokojeni a aby pro Vás měla smysl.

Smlouvy a je jich šablony

Máme tým právníků, kteří nám pomáhají připravovat smlouvy a vzory pro naše developerské projekty. Mezi tyto smlouvy patří rezervační smlouvy, předkupní smlouvy, kupní smlouvy, dále se zabývají reklamacemi, obchodními podmínkami, ochranou osobních údajů (GDPR) a dalšími dokumenty, pokud je potřeba. Tyto smlouvy by měly být snadno pochopitelné, jednoduché a měly by vás chránit.

F37B0500-HDR.jpg

Financování

Každý projekt by měl mít dopředu domluvené financování s různými bankami, což zahrnuje i výhodné podmínky pro půjčky a hypoteční úvěry. Je důležité, aby banky měly schválené odhady projektu, aby klient mohl získat výhodné financování. V našem  týmu pracují odborníci, kteří se specializují na financování projektů. Umíme i družstevní financování.

F37B0512-HDR.jpg

Prohlídky a jednání s klienty

Pro každý projekt máme vybrané alespoň dva makléře, kteří mohou jednat s klienty. Mohou jim ukázat byty, poslechnout, co potřebují, a rychle jednat s bankami, úřady, právníky nebo centrem pro úpravy bytu.

F37B0518-HDR.jpg
bottom of page
G-6GPG37Q3ZM