G-6GPG37Q3ZM G-6GPG37Q3ZM
top of page

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

Spolupráci s paní Kristýnou Petržilovou vřele doporučuji. Postará se o vše důležité zcela profesionálně a k vzájemné spokojenosti obou stran. Je milá a ochotně se vším poradí.

Lenka Sršňová

Paní Petržilová byla moc milá, se vším pomohla a vyšla vstříc. Spolupráce byla bezproblémová a mohu jen doporučit.

Sabrina Trejt

S realitní makléřkou Kristýnou Petržilovou jsem spolupracovala již několikrát a spolupráce byla naprosto profesionální. Je spolehlivá a velmi příjemná. Pronájem prostor zajistila rychle, všem ji vřele doporučuji.

Jana Holá

Rozhodl jsem se prodat dům, naslepo jsem oslovil Next reality. Ozvala se mě sl. Petržílková, já bez zkušeností prodeje, vše mě vysvěstlila, udělala krásnou prezentaci, na dům v krátkém čase byl kupec. Alenu Petržílkovou vřele doporučuji.

Josef P.

Profesionální a milé jednání Kristýny Petržilové. Co bylo řečeno, to i platilo.

Martin

REFERENCE ALENA PETRŽÍLKOVÁ – GRATULUJEME! Dobry den tymto chcem vyjadrit nasu vdacnost s. Alene Petrzilkovej a jej neuveritelny profesionalizmus, ludsky pristup, cestnost a trpezlivost. Nas pribeh a okolnosti, okolo kupy nasho hotela, boli zlozite, no s. Petrzilkova urobila pre nas, vsetko a myslim, ze aj nad ramec svojej prace. Od prveho momentu (telefonicky kontakt) som mala s tejto mladej zeny dobry pocit, a ani raz pocas celeho procesu kupy, som tento pocit nestratila. Vzdy nas o vsetkom informovala, pomahala nam hladat sposoby, ako uskutocnit nas zamer. Vrele odporucam tuto realitnu kancelariu, a menovite s. Alene Petrzilkovej prajem vela spokojnych klientov a uspech tak v profesionalnom ako aj sukromnom zivote. S prianim pekneho dna

Luba Savelova s rodinou

Realitní kancelář Next Reality Expert jsem několikrát oslovila ohledně pronájmu prostor. Spolupracovala jsem s realitní makléřkou Kristýnou Petržilovou, spolupráce byla naprosto profesionální, makléřka je spolehlivá a velmi příjemná. Pronájem prostor zajistila vždy velmi rychle. RK mohu rozhodně doporučit.
Vaše odpověď

Vinohradská 17

“Služby této realitní kanceláře mohu jen doporučit. Jejich pozitivní, přátelský a především profesionální přístup je na té nejvyšší úrovni. Dlouho jsem se s ničím podobným nesetkal. Velké DĚKUJI patří paní Aleně Petržílkové, která nám našla v Praze nádherný pronájem a paní Tereze Korbelářové, která nám zase pronajala náš byt na Kladně a našla nám skvělé nájemníky. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci :-). Petr”

Petr Skoč

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat makléřce sl. Petržílkové za milý, vstřícný a zároveň velmi profesionální přístup při řešení pronájmu bytu. Velmi děkuji za ochotu a čas který mi věnovala. I když nakonec pronájem nevyšel, velmi ráda využiji služby Next reality a sl. Petržílkové v budoucnu. Již jsem využila služeb i jiných realitních kanceláří, ale tahle je opravdu jednička. Mohu jen doporučit i ostatním zájemcům o prodej, nákup, či pronájem nemovitosti.

Iveta Miklas

Všechno, co se píše pod hlavičkou Vaší realitní kanceláře je do puntíku přesné. V co nejkratší době prodej nemovitosti za maximální možnou cenu, kdykoliv k dispozici, velmi užitečné rady a profesionální přístup. Chválila jsem Vás, ale musím o Vás říct co nejvíce lidem. Čumím s údivem a hlavně jsem strašně vděčná. Moc děkuji. Můžu začít nový život. Brzy ??

Jana Plachá

Vážená paní Petržílková, Chtěla bych Vám moc moc poděkovat za veškeré úsilí, nasazení a čas, který jste věnovala prodeji mého bytu v Praze. Moje původní představa, že si byt prodám sama bez pomoci realitní kanceláře, byla naprosto naivní a jsem ráda, že jste se prodeje ujala a zařídila veškeré záležitosti s prodejem bytu spojené. Oceňuji Vaši ochotu a vstřícnost, jsem ráda, že jsem se nemusela vůbec o nic starat a vše okolo prodeje i předání a přepisu bytu jste zařídila výborně za mě. Váš přístup byl perfektní, profesionální a spolupráce s Vám zcela bezproblémová a spolehlivá. Byla jsem opravdu moc spokojená a velice ráda Vás doporučím dalším zájemcům. Můžete moje hodnocení uveřejnit na webu RK (popř. si dle potřeby přeformulovat). Děkuji, s přáním všeho dobrého Marta Vosyková

Marta Vosyková

Byla jsem velmi spokojená s prací Dr. Mrňouse, který prodával můj byt a chalupu. Tohoto makléře mohu opravdu doporučit. Dr. Olga Knoblochová.

Olga Knoblochová

Maximální spokojenost s touto realitkou.sl.Petržílková prodala muj byt velmi rychle a bez jakychkoliv problémů. Velmi vstřícná a komunikativni makléřka. Vřele doporučuji svým známým a přátelům.

Petr Uherek

Mohu jen doporučit. Perfektní přístup, řešení nastalých problémů, pí Petržílková má v sobě kouzlo, kterým vždy dokázala uklidnit a člověk měl pocit, že se vlastně vůbec nic neděje. Nic není problém, s úsměvem a zkušenostmi jde opravdu všechno lépe. Lidský přístup, domluva jistá, časová flexibilita je samozřejmostí. Nidko Vás nenutí do exluzivity, jako většina "realitek". Za mě jsou tam všichni jedničky, od makléřů po právní servis.

Šárka Jirásková

Ráda bych doporučila dr. Josefa Mrňouse, který prodával náš rodinný dům v Praze. Jednalo se o dvougenerační dům, který jsme bez výsledku pět let nabízeli v různých RK. Bylo nás pět majitelů, z toho jeden ze zahraničí. Pan Mrňous náš dům během tří měsíců prodal. Smlouvy se musely úředně překládat a ověřit v zahraničí. Vše proběhlo v naprostém pořádku, i v Katastru nemovitostí nebyla žádná připomínka a po přepsání byly peníze do tří dnů převedeny na naše účty. Díky Miluše Linková.

Miluše Linková

HODNOCENÍ

PODÍVEJTE SE NA NAŠE HODNOCENÍ NA SEZNAMU

bottom of page
G-6GPG37Q3ZM