G-6GPG37Q3ZM G-6GPG37Q3ZM
top of page
4.png

PŘIDEJ SE K NÁM

Nechceš být na to sám? Pojď makat k nám!

Staň se profíkem v realitách!

Realitní makléř/ka

Staň se expertem na reality! Jako realitní makléř si můžeš užívat práci s flexibilní pracovní dobou. Budeš pracovat v týmu, který tě bude podporovat. V kanceláři tě čeká přátelské prostředí plné lidí, kteří mají svou práci rádi. K tomu všemu využiješ nejmodernější technologie a metody,

Pokud si dokážeš představit, že toto je práce pro tebe, pak jsi na stejné vlně jako my!

Keys To The New Place

CO BUDEŠ DĚLAT?

Josef1.png

KÝM BUDEŠ?

Budeš se stále učit nové věci nejen v naší akademie, což nás činí lepšími makléři. Dostaneš přístup do naší databáze kontaktů. 

Staneš se odborníkem pro naše klienty a budeš hrát klíčovou roli v celém obchodním procesu. Naučíme Tě pracovat s moderními trendy a technologiemi.

Showing an Apartment

ZÁZEMÍ A SLUŽBY

Máš k dispozici naše skvělé nabídky, jako je úklidová a zahradní služba, finanční poradenství, možnost rychlého odkupu nemovitostí do 24 hodin, výhodné financování pro družstva, elektronické podepisování smluv přes aplikaci a přístup k cenovým mapám. A samozřejmě tě čeká podpora od silné české firmy NEXT REALITY.

Stále rozšiřujeme naše služby.

Aby jsi mohl nabídnout klientům přesně to, co potřebují, musíš dobře znát všechny nástroje a služby, které nabízíme. Je důležité, abys uměl dobře poslouchat a našel pro klienty to pravé řešení. Nemusíš se bát, všechno tě pečlivě naučíme.

Alča 1.jpeg

TY JSI ZNAČKA!

Budeš se setkávat s klienty často, budete spolu hodně spolupracovat a s některými se dokonce staneš přáteli. Díky tobě se klienti rozhodnou pro spolupráci s naší realitní kanceláří. Ty představuješ naši firmu! Budeš hodně telefonovat, ale nemusíš se bát, protože ti bude pomáhat call-centrum.

Týna1.png

JAK POZNÁŠ, ŽE JSI TÍM PRAVÝM?

Nevadí, kolik je Ti let nebo jakou školu jsi dokončil. Důležité je, jak moc chceš začít a využít své obchodní schopnosti. Víš, že nestačí jen prodávat, musíš také poradit, nabídnout užitečná řešení a být k dispozici zákazníkům. Jsi si vědom, že úspěch přichází s cestou, ne jen s cílem. Proto umíš být skvělým profesionálem i večer nebo o víkendu. Můžeš vést obchodní schůzky bez přerušování a dosahovat cílů díky schopnosti vcítit se, správně poznat, co zákazníci potřebují, být opatrný, ale zároveň odvážný. Znáš základy sociálních sítí jako Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube. Příprava na setkání s klientem je pro tebe klíčová. Rád řídíš a využiješ služební auto. Jsi přátelský a trochu upovídaný, baví tě být mezi lidmi. Chceš se neustále učit nové věci a posouvat se dál.

Shaking Hands

CO TI BUDE U NÁS VYLOŽENĚ DĚLAT RADOST?

Když naše klienty uděláš šťastnými, dostaneš za to skvělou odměnu. Navíc můžeš vydělat hodně peněz, protože omezení na výdělky nemáme. Pracovat můžeš, kdy se ti to hodí, nemusíš sedět celý den v kanceláři. Pokud potřebuješ volno, není problém. Pomůžeme ti prodat tvou nemovitost a podpoříme tě ve tvém dalším vzdělávání, a to nejen díky naší šéfce. Máme spolupráci s webem realitnityden.cz a vzdělávací programy. Naše asistentka Alča ti vždy ráda pomůže, kdykoliv potřebuješ. Vytvoříme ti marketing na míru a budeme o tobě psát články a točit videa. Dostaneš ocenění, pokud budeš nejlepší za měsíc, čtvrtletí nebo rok, a také pokud splníš svůj plán. A navíc pořádáme skvělé teambuildingy, kde je spousta legrace a zábavy.

nextreality expert.jpg

POJĎ K NÁM!

Pokud máš zájem, jsme rádi. Pošli nám prosím svůj motivační dopis, kde nám řekneš, proč bys chtěl s námi pracovat. Děkujeme a těšíme se, až si spolu dáme kávu a probereme všechny detaily.

Pokud máš obavy z práce realitního makléře, nemusíš se bát. Můžeš začít jako asistent a učit se od nejlepších v oboru.

Teď už jen čekáme, až nám napíšeš.

Next_Partner_logo_EXPERT_vertical.jpg

MÁM ZÁJEM 

Přidej se k nám do týmu

Děkujeme za odeslání!

bottom of page
G-6GPG37Q3ZM